Bay Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Saça Dair Ne Varsa...

Saç Kesim ve Bakım

Saç kesiminde en önemli unsur saçınızın yüz tipinize uygun olmasıdır. Kesim yaparken her saç şeklinin her yüz tipi için uygun olmadığını unutmamak gerekir. Öncelikle saç kesimi uzmanları yüz tipinizi belirlemelidir. Bu şekilde yuvarlak, oval, kare veya uzun yüz hatlarına mı sahibiz anlayarak yüz kusurlarımızı örtebilecek ya da belirginleştirmek istediğimiz hatlarımızı ön plana çıkarılabilecek olan doğru kesime karar vermek mümkün olacaktır.

Boya ve Bakım

Saçlarınızdaki beyazlıklardan rahatsız mı oluyorsunuz? İtinalı bir renk verme işlemiyle doğal saç renginizi geri kazanarak genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz günün trendlerine uygun olarak yenileyebilir ve modern bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Saç rengi seçiminde ten renginiz, saç yapınız, saçınızın şekli, yüz tipiniz ve göz renginiz son derece önemlidir. Renk seçmek kolay bir karar değildir. Koyu tonların hatları sertleştirme, açık tonların da hatları yumuşatma özelliği vardır.

Sakal Tıraşı

Düzenli ve kapsamlı bir yıkamayla sakal ve yüzünüzü temiz tutmanın yanı sıra, tıraş aletlerinize de özen göstermek önemlidir. Bunları temiz tutmak, sahip olmaktan gurur duyduğunuz kusursuz bir sakalın bakımını yapmak için mükemmel durumda kalmalarını sağlayacaktır.

Manikür ve Tırnak Bakım

Erkekler el & ayak bakımına ve manikür & pediküre ihtiyaç duyarlar. Tırnakların çevresindeki ölü derilerden arınması kadınlara temiz bir görünüm sağlar. El ve ayak sağlığı için 10 günde bir yapılması tavsiye edilen manikür ve pedikür uygulamasıyla tırnak batmasını önleyebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz